Садові орхідеї

Багато колекціонерів орхідей хочуть оточити себе улюбленими квітами не тільки в приміщенні, але й на вулиці. Та не дивлячись на це садові орхідеї в Україні поки ще рідкість. Багато видів садових орхідей добре ростуть в нашому кліматі, наприклад, Ципріпедіум (Cypripedium), Блетілла (Bletilla), Каланта (Calanthe), Плейоне (Pleione). Ципріпедіум це, напевно, найпопулярніша садова орхідея, її ще називають Садовий Венерин черевичок. Він має безліч сортів, а колірна гамма Ципрів, як їх називають в народі, дуже різноманітна – з одних лише садових черевичків можна зробити розкішну клумбу.

Успіх вирощування садових орхідей залежить багато в чому від правильно підібраного місця розташування їх висадки - це світлі ділянки з невеликим притіненням, а також від якості грунту і оточення (краще уникати посадки поруч з домінуючими рослинами, ідеальними сусідами для садових орхідей стануть папороті).

У нас Ви можете придбати садову орхідею. Обирайте, оформляйте замовлення, а ми надамо докладні фото, забезпечимо якісну упаковку і оперативну відправку (Україна).


Показати
Сортувати:
BletillaПiд замовлення

Bletilla

Садовые орхидеи. Пример цветения из сети...

500грн

CalantheПiд замовлення

Calanthe

Садовые орхидеи. Пример цветения из сети.Calanthe..

500грн

CypripediumПiд замовлення

Cypripedium

Садовые башмаки. Пример цветения из сети...

500грн

PleioneНемає в наявності

Pleione

Садовые орхидеи. Так цвели у нас...

500грн