Як замовити?

Орхідея - екзотична квітка, яка в останні роки стала дуже популярна серед колекціонерів. Багато хто скорочують назву до "орха" або "орхи". Але, на жаль, багато хто досі не зовсім коректно вимовляють назву, наприклад, називаючи орхідею - "архідея", "орхідеія" або "орзхідея" і відповідно хочуть купити "орхидею", "архедею", "архідеі", "архідею" , "орідею", "оіхілею", "орзілеі" і навіть "орхмдкі". Хочемо звернути увагу, що правильно пишеться орхідея або російською мовою орхидеи, коректне написання допоможе вам швидко знайти потрібний сорт або вид.


Не дивлячись на походження (орхідею вирощують і культивують на іншій півкулі), в нашому магазині ви можете купити недорого орхідеї онлайн з доставкою по всій Україні. У нас це дуже просто і займе зовсім небагато часу. Для зручного вибору і сортування скористайтеся фільтрами (на кожній сторінці) і пошуком по сорту (вгорі сторінки). Фільтри допоможуть вибрати саме ту орхідею, яку ви хочете купити або ті види орхідей, які підійдуть для вирощування в ваших умовах. Наш сайт забезпечить простий і комфортний пошук, де ви можете придбати:


Купити квітучу кімнатну орхідею по інтернету, поштою, стало просто - у нас надійна упаковка і швидка доставка, доставимо навіть королівську орхідею без особливого клопоту. Квіти на будь-який смак і кишеню, приємна ціна і швидке обслуговування. Багатьом нашим низьким цінам заздрять колекціонери орхідей з інших країн. Доставка по Києву та Україні. Якщо у вас велике замовлення на квітучі орхідеї, в Києві можлива доставка кур'єром.

Ми постаралися, щоб ви отримали максимум корисної інформації про кожен сорт. Додаткову інформацію про вирощування ви можете знайти в нашому орхо-блозі або ж в нашій групі Facebook.


Щоб купити орхідеї необхідно:

  1. Зареєструватися та оформити замовлення через корзину - дуже зручно, так як всі ваші замовлення зберігаються в особистому кабінеті, так само ви можете додавати закладки, дивитися історію покупок, редагувати ваші заявки на надходження. Якщо ви вже проходили реєстрацію, вам потрібно Авторизуватись.
  2. Оформити замовлення залишивши тільки свій e-mail для зв'язку.
  3. Написати нам в Viber або Тelegram, для цього потрібно підписатися на наш канал.
  4. Швидко оформити замовлення через кнопку "Купити в 1 клік" - підійде для тих, хто не користується поштою, вся комунікація відбувається в Viber.
  5. Написати назва сорту в особисті повідомлення нашої спільноти в Facebook.
  6. Написати назва сорту в особисті повідомлення нашої спільноти в Instagram.
  7. Після оформлення ви отримаєте реквізити для оплати, але краще почекати рахунок, який ми вишлемо на вказаний e-mail при реєстрації. При необхідності ми надамо фото орхідей. 
  8. Узгодити замовлення. 24 години на узгодження замовлення. Якщо ми не отримуємо відповідь - бронь з орхідей знімається.
  9. Здійснити оплату.
  10. Узгодити доставку.


Залишилися питання?

Почитайте поширені запитання або зв'яжіться з нами!