Доставка

Нашу упаковку орхідей ми вважаємо кращою. Каждая орхідея бережно упаковується і прекрасно доїжджає до пункту призначення в будь-яку пору року.

У теплий період відправки товарів з наявності кожну неділю в діапазоні вiвторок-четвер. Відправлення орхідеї із замовлень узгоджується додатково і тільки після отримання замовлення. Щоб не пропустити новини про отримання та вiдкриття замовлень, підписуйтесь на нашу групу у Viber/Telegram.

Доставка у холодний період при температурі 0 та нижче - узгоджується додатково у залежності від температури, є безкоштовна перетримка, детальніше про перетримку орхiдей


Доставка в межах України можлива тільки перевізником Нова пошта.


Також зверніть увагу, що ми не відправляємо посилки післяплатою. Відправка орхідей здійснюється тільки після повної оплати.

Самовивіз можливий тільки з відділення №2 Нова пошта, в м. Буча Магазин закритий, приїхати вибрати і подивитися на даний момент не можна.

Відправлення з передмістя Києва, місто Буча.

Як правило, посилки по Україні доїжджають за 1-2 дні, орієнтовна вартість доставки посилки 50-100 грн, залежно від розмiру вiдправлення та кiлькостi квiтiв. Дізнатися термін та вартість доставки, а також відстежити посилку можна на сайті перевізника.


Після відправки №ТТН ми надсидаємо додатково.  


Що робити пicля отримання посилки читайте в нашiй статтi.

Докладно про умови повернення та обмiну товару.


Залишилися питання?

Почитайте поширені запитання або зв'яжіться з нами!